Designerski Penthouse na Woli w Warszawie

Zaprojektowany dla klientów z Londynu, którzy biznesowo odwiedzają Warszawę. Nie chcieli zatrzymywać się w hotelu ale w swoim pełnym pięknych mebli i dodatków, luksusowym mieszkaniu.

Penthouse posiada olbrzymie przeszklenia przez całe dwa/trzy poziomy. Zastosowano zaciemniające, sterowane pilotem rolety oraz piękne tkaniny zasłonowe: jedwabie i lny. Na podłogach położono duże deski z dębu bielonego oraz płyty kamienne w ciągach komunikacyjnych, kuchni i łazienkach. Meble robione na zamówienie i dopasowane do każdego pomieszczenia. Właściciele chcieli mieć wszystkie sprzęty i podłączenia ukryte, dlatego starannie dyskutowano wnętrza szaf i zabudów.

Kolorystyka całości mieszkania to odcienie szarości, beży i grafitu przełamanego mosiężnymi dodatkami. Nogi stołu i foteli stalowe, połączone z postarzanym drewnem stanowią dialog tego co pięknie spatynowane czasem z tym co nowoczesne i surowe.

Designerskie lampy i meble zostały wybrane wspólnie z właścicielami tak aby stanowiły zarówno dekorację wnętrza jak i spełniały swoje zadanie funkcjonalne. Klatka schodowa ze szklanymi balustradami a jej ściany wyłożone drewnianymi lamelkami.

Całości dopełnia wygodny taras na dachu i balkony z szarymi donicami.

Category

Domy, Projekty prywatne