Mokotów

Mieszkanie 70 m2 projektowane dla pary pracującej w centrum miasta. Zgodnie z założeniami: ciepłe z dużą ilością fornirów i drewna.

Kuchnia otwarta na salon – zatem wyburzono ścianę działową. W przedpokoju dobudowano wnękę na dwie szafy a pralnię zamieniono na garderobę. Zastosowałam brąz – ulubiony kolor klientów – w różnych odcieniach. Króluje drewno: na podłodze teak, na meblach i fornirach szaf – różne rodzaje orzecha i drzwi to konsekwentnie teak ze szkłem. Mieszkanka stonowanych brązów została przełamana szarościami gresu na podłodze i czarnego granitu na blatach kuchennych. Na ścianach w salonie moje ulubione faktury ścienne – drapany tynk i trawertyn – oczywiście w kolorze brąz! Ściana u wezgłowia łóżka została obłożona tapetą imitującą materiał. Klimat sypialni jest buduarowy, ciemniejszy od reszty mieszkania, na ścianach kinkiety i zwis firmy Artemide.

Aby umożliwić inwestorom tworzenie różnych scen świetlnych, zamontowano dużą ilość wężów świetlnych, świetlówek i spot-ów w sufitach podwieszanych jakie ciągną się w całym mieszkaniu, w zabudowach i wnękach. Po intensywnym dniu spędzonym w city, w mieszkaniu jest możliwość wyciszenia wśród drewna, naturalnych, miękkich materiałów (w oknach i obiciach kanap : bawełna, len, jedwab ) i dostosowanie oświetlenia do nastroju i potrzeb inwestorów.

Category

Mieszkania, Projekty prywatne