Malborska

Mieszkanie projektowane dla singla. Powierzchnia to 50 m2. Już na pierwszym spotkaniu inwestor jasno określił potrzeby i upodobania co do swego lokum. Wymarzone mieszkanie ma być jasne, przestronne, ekologiczne i funkcjonalne.

Wyburzone zostały prawie wszystkie ścianki działowe. Utworzono otwartą powierzchnię kuchni i salonu oddzieloną dużą, mleczną szybą, a przestronny hol doświetlono z każdej strony szklanymi drzwiami i wyklejono lustrami. Skoro inwestor to miłośnik światła i przyrody, w łazience pojawiło się drewno i kamienie.

Ściana telewizyjna występująca w roli głównej została wyłożona szarym łupkiem i przedzielona dla kontrastu białymi plamami czystego, białego karton-gipsu, na którym w przyszłości mają zawisnąć wielkoformatowe fotografie.

Na podłodze zastosowałam deski dębowe, olejowane – to jedyna mocna i ciepła plama w mieszkaniu, na której lekko i zwiewnie prezentują się białe i transparentne meble. Ściana w dużym przedpokoju wyklejona została fototapetą imitującą gałęzie drzewa lub krzewu  w kolorze szarym.

Zabudowa pod TV, szafy i meble kuchenne to biały, połyskujący mdf a krzesła, stoliki i szafki nocne to szkło lub pleksi. Meble zostały zakupione w BoConcept, a w oknach powieszone lniane, surowe zasłony połączone z białymi roletami.

Największą satysfakcją dla mnie jest to, że zadowolony inwestor nawet po roku czasu niczego w swoim mieszkaniu nie chce zmieniać.

Category

Mieszkania, Projekty prywatne