Kobieca kawalerka

Mieszkanie w kamienicy zakupione przez młodą inwestorkę do generalnego remontu. Zadaniem było stworzenie ciepłego i przytulnego wnętrza dla młodej, zabieganej kobiety i uwaga! koniecznie z niebieską łazienką. Wybrano klasyczny parkiet – dębową jodełkę, szary gres i szary mdf na materiał dla kuchennych szafek. Blaty i parapety- kamienne. Rzut mieszkania to klasyczny tramwaj z oknami na jedną stronę.

Maksymalnie otworzono zatem przestrzeń umieszczając kuchnię w aneksie w dawnym korytarzu. W miejscu zaś pierwotnej kuchni powstała duża i wygodna łazienka oczywiście z niebieskimi płytkami. Duża łazienka była absolutnym MUST HAVE dla młodej inwestorki. Zaproponowano aby zastosować w niej złote baterie i uchwyty a w pomieszczeniu wydzielić osobną strefę prysznicową i umywalkową z pralką.

Do sypialni zakupiono antyczne szafki nocne i klimatyczną tapetę z sowami- jej klimat miał być bowiem nawiązywać ideą do przytulnego gniazdka w lesie. Mały przedpokój oddzielono od reszty mieszkania dużymi, przesuwnymi, szklanymi drzwiami. W salonie znalazła się wyszperana na targu staroci szafka mająca być obecnie meblem pod telewizorem. W kuchni wyklejono nad szafkami tapetę nawiązującą kolorystyką do antycznej szafki. Ruchome meble na razie ze względu na wyczerpany budżet remontowy młodej pani inwestor są tańszą opcją tych wymarzonych ale je z biegiem czasu można będzie spokojnie podmieniać.

Category

Mieszkania, Projekty prywatne