projekt biura BTL

Biuro BTL

Realizacja obejmowała zaprojektowanie powierzchni recepcyjnej, show-room do spotkań z klientami gdzie prezentuje się produkty firmy i wykonuje zabiegi kosmetyczne a także przestrzeń open-space dla pracowników biurowych.

Została ściśle określona kolorystyka, do której trzeba było nawiązać w projektach mebli, tapet i wykładzin. Zaproponowano fototapety z nadrukowanymi produktami firmy, ciekawe formy sufitów podwieszonych, szafy robione na zamówienie dostawane do gabarytów maszyn klienta oraz podświetlenia dekoracyjne tworzące klimat relaksu w części show-room. W projekcie został zmieniony układ ścian działowych dostosowany do potrzeb inwestora.

Powierzchnia realizacji to 400 m2.

Projekt sklepu

Sklep zoologiczny w Wilanowie

Powierzchnia użytkowa ok. 350 m2 w nowych budynkach na Wilanowie.

Klientka pragnęła by była to jasna, przejrzysta i dobrze doświetlona powierzchnia zaprojektowana pod zamówione przez nią konkretne zestawy meblowe. Zostały usunięte dwie ścianki działowe celem powiększenia powierzchni wystawienniczej i zmniejszenia powierzchni zaplecza.

Zaprojektowano ciekawe sufity podwieszane, które stanowią z jednej strony dekorację sklepu, a z drugiej udało się w nich schować wszystkie niezbędne instalacje.

Kolory ścian to pastele a meble wybrano w jasnym dębie bielonym.

projekt przedszkola pod Warszawą

Przedszkole pod Warszawą

Na zlecenie klientki została zaprojektowana powierzchnia przedszkola w prywatnym domu poza Warszawą.

W części zabaw położono kolorową wykładzinę dywanową, miękką, a w części szatni i stołówki – wykładzinę PCV o ciekawych wzorach.

Część spożywania posiłków została pomalowana na kolor niebieski, do którego dopasowano dekoracje okienne oraz meble. Pozostałe meble wykonano na zamówienie tak by zostały dostosowane do specyficznych potrzeb przedszkola.