Metamorfozy wnętrz

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy usługę profesjonalnej metamorfozy wnętrz. Usługa dostępna jest online i skierowana do osób które:

Chciałyby szybko i niewysokim kosztem wprowadzić zmiany w obecnym wystroju wnętrza. Odświeżyć malowaniem lub położeniem tapety. Dobrać nowe meble lub zmienić ustawienie obecnych, aby pokój był jednoczenie funkcjonalny i stylowy. Dodać lub wymienić takie dodatki jak zasłony, poduszki, dywany, obrazy aby tworzyły spójną całość z wnętrzem.

Mają już urządzone mieszkanie, któremu brakuje „dopieszczenia”, tak aby wyglądało na skończone i przemyślane.

Poszukują ciekawych i konkretnych propozycji na urządzenie swojego mieszkania.

Mają różne pomysły ale nie wiedzą jak harmonijnie i funkcjonalnie zaaranżować wnętrze, aby było wysmakowane, komfortowe i spełniało ich oczekiwania.

Wprowadzają się do mieszkania, którego poprzedni właściciel miał całkiem inny gust.

Metamorfoza wnętrz to usługa, która skutecznie odmieni każde wnętrze Twojego domu. Znając zasady profesjonalnej aranżacji wnętrz doskonale wiemy, jak zmianą kolorystyki, tekstyliów i dekoracji, stworzyć wyważone, eleganckie wnętrze z unikalnym wyglądem, które nada mu charakter i klimat, w którym poczujesz się dobrze.

Metamorfozy wnętrz online. Jak to działa?

Etap pierwszy

Przesyłasz mi zdjęcia/ film Twojego wnętrza i opis co Ci w nim nie odpowiada lub co chciałabyś zmienić. Przedstaw swoje sugestie i preferencje.

Etap drugi

Po obejrzeniu i analizie Twoich potrzeb oraz uwag, przedstawię Ci pomysły na metamorfozy wnętrza oraz wycenę prac projektowych. Otrzymasz opis z propozycjami przykładowych materiałów wykończeniowych, ogólnego klimatu wnętrza i dekoracji. Jeśli będzie potrzeba otrzymasz także rysunek/rzut/plan z nowym układem mebli, czy innych zmian aranżacyjnych. Reasumując otrzymasz wszystko co jest potrzebne do zrozumienia pomysłu na metamorfozę Twojego wnętrza.

Etap trzeci

Po akceptacji przygotowanej metamorfozy otrzymasz kompletną listę materiałów wykończeniowych, mebli, dekoracji, lamp, oraz innych elementów ujętych w projekcie wraz z miejscami ich zakupu.

metamorfozy wnętrz

Zgłoś się do mnie po wnętrzarską poradę i metamorfozę wnętrza

metamorfozy wnętrz cena

Metamorfoza wnętrza cena. Jaki jest koszt projektu online?

Cena uzależniona jest od ilości pomieszczeń i zakresu projektu. Średni koszt metamorfozy jednego pomieszczenia np. salonu, jadalni czy sypialni zaczyna się już od 500 zł.

Czasami wystarczy zmiana koloru ścian, dobranie odpowiedniej tapety czy lampy, która zmieni nastrój wnętrza (mniejszy zakres). W innym przypadku konieczna będzie gruntowna zmiana układu funkcjonalnego pomieszczenia a co za tym idzie projektu elektryki, doboru nowych mebli, dekoracji, lamp (większy i droższy zakres).

W cenę wliczone są zdalne konsultacje (w tym video konferencje), opracowanie zakresu prac i wysłanie szczegółowej listy materiałów do zakupu.

Zanim przystąpimy do prac – poznasz dokładny zakres projektu i jego wycenę. Nic Cię nie zaskoczy.